4 راهکار ساده در برندینگ


شما کسب وکار کوچک خود را آغاز کرده اید. به عنوان یک صاحب کسب وکار، می خواهید پیام برند خود را منتشر کنید و به مشتریان خود اجازه دهید مدل، برنامه ها و ارزش کسب وکار شما را بدانند. شناخت هویت برند و نحوه ارتباط با مشتری یک مسئله کلیدی برای داشتن کسب وکار موفق است. در این مقاله قصد داریم 4 ترفند ساده در مورد برندینگ بیان کنیم که شما را به سمت موفقیت سوق می دهد.

بازار هدف خود را بشناسید:

همانطور که در حال توسعه برند خود هستید، در نظر گرفتن افراد و جمعیتی که به دنبال انها هستید بسیار مهم است. این مسئله با عنوان بازار هدف شناخته شده است. در ابتدا باید مشخص کنید که کسب و کار شما برای چه افرادی جذاب است و محصولات و خدماتتان باید با چه دیدگاه هایی منطبق شود. داشتن درک صحیح و مناسب از بازار هدف مطلوب ، می تواند در ایجاد ارتباط با مشتری و افزایش آن نقش موثری داشته باشد.

نیازهای مشتریان را هدف قرار دهید:

کسب وکارها برای تامین محصولات و خدمات خاصی کار می کنند. زمانی که کسب و کار شما با مشتریان ارتباط برقرار می کند، هدف قرار دادن نیازهای آنان بسیار مهم خواهد بود. به عنوان مثال، اجازه دهید نگاهی به دو شرکت ساختمانی مختلف بیندازیم. شرکت A و B در حال ترویج و ارائه وسایل پیشرفته برای کارهای ساختمانی هستند. شرکت A خودش را به عنوان یک فروشگاه کامل تبلیغ کرده و خدماتش را لیست می کند. شرکت B نیز لیستی از خدمات را ارائه می کند و در این لیست نام مشتریان قبلی را نیز می آورد. به نظر شما از بین این دو شرکت، کدام قابل اعتمادتر است؟ اگر پاسخ شما شرکت B است پس باید بدانید که در مسیر اصلی برندینگ قدم بر می دارید و با آن آشنا هستید.

از نقاط اثبات استفاده کنید:

یک نقطه اثبات روشی برای نمایش شواهدی از تجربیات مثبت مشتریان گذشته است. در حالیکه برخی از شرکت ها قادرند یک محتوای مناسب و واضح از خود بنویسند اما برای مشتریان چیزی که بیشتر اهمیت دارد، تجربیات دیگران است. از بررسی و نظرات کاربران و مشتریان خود برای نشان دادن اعتبار خود استفاده کنید. این یک روش موثر و واضح برای تاکید بر تجربه مشتریان است .

از عناصر بصری استفاده کنید:

در لوگو، نام برند یا سایت خود از عناصر بصری برای نشان دادن شرکت خود استفاده کنید. این نوع تصاویر باید متفاوت ، چشم نواز و منحصر به فرد باشد. شرکت های طراحی گرافیک می توانند برای ایجاد این تصاویر به شما کمک کنند. از این فرصت برای بهبود نمای بصری کسب و کار خود استفاده کنید. شما می توانید از ترفندهای بالا برای برقراری ارتباط با مشتری خود استفاده کنید. زمانی که در حال ساخت کسب و کار خود هستید، برند خود را به عنوان ابزاری در جذب مشتری در نظر بگیرید. درست همانند هر پروژه ای، درک عملکرد این ابزارها بسیار ضروری است و می تواند برای انجام مقاصد مختلفی به کار رود. به خاطر داشته باشید که تمامی این ابزار ها باید کنار یکدیگر قرار گیرد تا کسب و کار موفقی ایجاد گردد.

منبع : خواندنی ها

#photo